Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 12043513



*

nr 1204 3513


Pastell

Carl Brandt, 1893, landskap, 87x35


Utrop:

700 kr

Såld:

350 kr

Sista tid för bud online:

måndag 17 september 2018
kl 19:28:21


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
17/9 17:13:30 1      300 kr
17/9 19:23:21 2      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller carl brandt färgkrita landskap landskapsmotiv landskapsmåleri pastell vattenfärg
  • 7166 Pastell
    Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Signerad,..//
    Aktuellt bud: 500 kr

    Auktionen avslutas
    idag
    19 jan kl 20:58
  • 6485 Pasteller
    2 st, Carl Brandt, Signerad, Landskap, 16x48 cm, y..//
    Aktuellt bud: 500 kr

    Auktionen avslutas
    idag
    19 jan kl 19:24




Ladda ner broschyr